NVGzP-werkplan 2019 vastgesteld

21-11-2018

Op 1 november 2018 is door de ledenraad het werkplan van de NVGzP voor 2019 vastgesteld.

Het werkplan is op de eerste plaats gebaseerd op de verkennende notitie Visie NVGzP 2018-2022. Wij willen als NVGzP dé vereniging voor gz-psychologen, klinisch psychologen en klinisch neuropsychologen zijn en blijven. Dat betekent dat we meerwaarde moeten creëren voor onze leden. Alles wat wij doen is ter bevordering van de kwaliteit van de individuele psychologische zorg en de positieverbetering van deze drie BIG-beroepen. Onze vereniging voor de BIG-geregistreerde psychologen bestaat alleen dankzij jullie.

NVGzP staat voor BIG: Belangenbehartiging, Identiteit en Gezamenlijkheid

De centrale doelen van de NVGzP zijn:

  • Alle psychologen werkzaam in de individuele gezondheidszorg, zijn BIG-geregistreerd.
  • Alle BIG-geregistreerde psychologen werken vanuit een herkenbare en toetsbare kwaliteit.
  • Alle BIG-geregistreerde psychologen houden hun vakkennis en vaardigheden actueel.

Klik hier voor het NVGzP-werkplan 2019.